Spirulin Plus na zakwaszony organizm

W wyniku niewłaściwych nawyków żywieniowych dochodzi między innymi do zmiany kwasowości (wartości pH) w organizmie. To poważne zagrożenie dla zdrowia, które może być przyczyną powstawania nowotworów oraz innych chorób układu trawiennego.

Zakwaszenie organizmu objawia się między innymi poprzez problemy trawienne (ogólny dyskomfort), uczucie kwasowości w ustach oraz problemy z wypróżnianiem (biegunki, nieregularny rytm wypróżnień).

Nie lekceważ zakwaszenia!
Wiele osób mylnie uważa, że są to problemy o charakterze przejściowym i same ustąpią. Nic bardziej mylnego. Zakwaszenie to stan, który wręcz może pogłębiać się i nasilać. Im później podejmiemy leczenie, tym dłużej będzie ono trwało.

Dlatego też, zaleceniem lekarzy są działania profilaktyczne. Co to oznacza? Przede wszystkim, należy prowadzić zdrowy tryb życia, a konkretniej:

  • Dbać o bilans diety oraz jej neutralność kwasowo-zasadową.
  • Regularnie uprawiać sport/aktywność fizyczną.
  • Zrezygnować z używek.

Mam zakwaszony organizm, co robić?
Jeśli Twoje pH jest inne od 7,35-7,45 oznacza to, że środowisko organizmu wymaga interwencji. W jaki sposób interweniować? Co zrobić, aby wyeliminować zakwaszenie z organizmu?

Odpowiedź na te pytanie jest bardzo prosta i zawiera się w dwóch słowach, a konkretniej: SPIRULIN PLUS. To suplement diety, którego skuteczność szacowana jest na ponad 90%.

Spirulin Plus jest naturalnym środkiem, którego skład oparty jest na takich substancjach jak: chlorella, spirulina, mniszek lekarski, lucerna siewna, pokrzywa zwyczajna, cynk.

Został wielokrotnie przebadany i przetestowany. Dowiedziono jego bardzo wysoką skuteczność oraz brak jakichkolwiek skutków ubocznych. Polecany jest przez lekarzy, farmaceutów oraz dietetyków.

Mało tego! Spirulin Plus to lider wszelkich rankingów środków na zakwaszony organizm. Dlatego też, jeśli masz problemy z równowagą kwasowo-zasadową, nie wahaj się! Sięgnij po Spirulin Plus i ciesz się prawidłowym pH w organizmie.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*