5 sposobów na płaski brzuch

Największą łatwość w odkładaniu się tkanka tłuszczowa wykazuje w okolicach brzucha. Tzw. „oponka” to defekt, który potrafi wprawić w spore kompleksy. Jak sobie z nim poradzić? Jak doprowadzić swój brzuch do optymalnej kondycji?

Poznaj pięć sposobów na płaski brzuch. Zobacz jak szybko i efektywnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Stosuj metody jednocześnie, aby spotęgować efekty odchudzania.

 1. Zmień nawyki żywieniowe

  Klucz do sukcesu to odpowiednie odżywianie. Brak wysokokalorycznych produktów, tłustych potraw i słodyczy w codziennym jadłospisie powinien być wystarczający w przypadku nadwagi wynoszącej do 10 kilogramów. W przypadku większych nadmiarów – warto skorzystać z nieco bardziej wymagającej diety niskokalorycznej.

 2. Podejmij aktywność fizyczną

  Musisz generować zapotrzebowanie energetyczne. Zmuś swój organizm do korzystania z materiału zapasowego (tłuszczu). Aktywność fizyczna powinna trwać nie mniej niż 45 minut dziennie i być oparta na ćwiczeniach tlenowych. Zaliczamy do nich: bieganie (w dowolnym tempie), szybką jazdę na rowerze, pływanie czy korzystanie ze stepera lub orbiterka.

 3. Skorzystaj z sauny

  Sauna to miejsce w którym można pozbyć się zbędnych kilogramów. Choć sama w sobie nie pozwoli zgubić brzucha, to doskonale potęguje efekty odchudzania.

 4. Wykorzystaj suplementy diet

  Suplementy diety takie jak Acai Berry, Afican Mango przyczyniają się do tempa spalania tłuszczu. Duża zawartość błonnika pozwala przyśpieszyć trawienie, ograniczyć łaknienie oraz usunąć z organizmu toksyny. Suplementacja jest niezwykle skuteczna wówczas, gdy realizuje się ją wraz z dietą i treningiem.

 5. Systematyczność i dyscyplina

  Dwa kluczowe pojęcia w procesach odchudzania, które powinny towarzyszyć Tobie bezustannie. Regularna praca nad sylwetką, stałe pory posiłków i dyscyplina dietetyczna pozwolą nie tylko zahamować przyrosty tkanki tłuszczowej, ale także uregulować pracę organizmu. Systematyzacja wpływa na ogólną kondycję i samopoczucie.

Misja „płaski brzuch” jest wymagająca, ale jak najbardziej możliwa do realizacji. Tak naprawdę każdy może zbudować „sześciopak” na swoim brzuchu. Wystarczy tylko poświecić temu odpowiednia ilość czasu, zachować samodyscyplinę i być wytrwałym w dążeniu do celu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*