Efektywne sposoby na większe piersi

Wiele kobiet chciałoby posiadać większy i jędrniejszy biust. Wszak, to jeden z kluczowych elementów kobiecej urody. Jak powiększyć piersi? Co zrobić, aby biust stał się jędrniejszy i pełniejszy? Poznaj trzy doskonałe zabiegi modelujące, które można zrealizować w niemal każdym gabinecie medycyny estetycznej.

Lipomodeling, czyli powiększanie piersi własnym tłuszczem
Modelowanie piersi własną tkanką tłuszczową to rozwiązanie innowacyjne, którego efekty są niezwykle naturalne. Po zabiegu nie absolutnie żadnego śladu, a efekt wygląda na naturalny.

Lipomodeling to metoda składająca się z dwóch etapów: liposukcji (pozyskiwania/odsysania tłuszczu) oraz aplikacji (modelowania piersi). Jest dosyć inwazyjna, ale nie powoduje absolutnie żadnych komplikacji zdrowotnych.

Kwas hialuronowy, czyli o modelowaniu preparatem Macrolane
Kwas hialuronowy to związek, który występuje naturalnie w organizmie człowieka i jest odpowiedzialny między innymi za jędrność skóry i brak zmarszczek. Powszechnie wykorzystywany jest we wszelakich zabiegach modelujących ciało, także przy powiększaniu biustu.

Niewątpliwie, największą zaletą tego rozwiązania jest to, że okres rekonwalescencji to zaledwie kilka dób. Efekty są jednak nietrwałe, gdyż kwas hialuronowy ulega wchłanianiu. Nie ma jednak żadnych przeszkód, aby realizować specjalne zabiegi uzupełniające.

Implanty piersiowe, czyli o zabiegu wszczepiania ciał obcych
Zdecydowanie najbardziej popularnym rozwiązaniem jeśli chodzi o powiększanie piersi jest zabieg wszczepiania specjalnych implantów piersiowych. To metoda, która cieszy się niezwykle dużą popularnością, gdyż jest najefektywniejsza i najtrwalsza.

Zabieg wszczepiania implantów piersiowych daje praktycznie nieograniczone możliwości. Pacjentka może swobodnie dokonać wyboru co do kształtu, wielkości czy rodzaju wypełnienia implantu. W przeciwieństwie do innych rozwiązań – nie ma żadnych ograniczeń co do wielkości „nowych piersi”.

Implanty piersiowe wszczepiane są pod narkozą. Zabieg jest bezpieczny, aczkolwiek zdarzały się incydenty, które miały wpływ na zdrowie pacjentek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*