Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Rozmiar penisa to przedmiot wielu dyskusji, zarówno w męskim, jak i żeńskim gronie. Czy można jednoznacznie odpowiedzieć na te pytanie? Czy rozmiar penisa ma znaczenie? Czy ma wpływ na jakość współżycia seksualnego? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź w dzisiejszej publikacji.

Badanie dr Franckena

Odpowiedzi na pytanie dotyczące, czy wielkość i grubość penisa ma znaczenie poszukiwał doktor Francken wraz ze swoimi współpracownikami. Wyniki ankiety przeprowadzonej na 375 kobietach w pełni sprawnych seksualnie.

Czy długość penisa ma znaczenie?

Długość penisa jest ważna20%
Długość penisa jest bardzo ważna1%
Długość penisa nie ma żadnego znaczenia24%
Długość penisa nie jest ważna55%

Czy obwód penisa ma znaczenie?

Obwód penisa jest ważny30%
Obwód penisa jest bardzo ważny2%
Obwód penisa nie ma żadnego znaczenia18%
Obwód penisa nie jest ważny50%

Jak wynikało z ankiety – podział na demografię, wiek oraz doświadczenie nie ma żadnego wpływu na podejście kobiet.

Nie trudno wywnioskować, że rozmiar penisa jest ważny średnio dla co czwartej kobiety. Oczywiście, próba badawcza była niewielka, a co za tym idzie – odchylenie może być dosyć duże. Nie mniej jednak, pewnym jest, że kobiety nie przykładają tak dużej uwagi do rozmiaru penisa, jak wydaje się to wielu mężczyznom.

Czy można powiększyć penisa?

Obecnie medycyna pozwala skutecznie zarówno wydłużyć, jak i pogrubić członka. Można to zrobić zarówno wykorzystując zabiegi chirugiczne (polegając na nacięciu wiązadeł), jak i nieco mniej inwazyjnych sposobów. Powiększanie penisa możliwe jest dzięki suplementom diety, specjalistycznym żelom do stosowania miejscowego oraz różnego rodzaju ćwiczeniom.

Przed zdecydowaniem się na jakąkolwiek ingerencję w swoje ciało warto jednak odpowiedzieć sobie na pytanie czy jest to konieczne. W końcu rozmiar ma znaczenie dla naprawdę wąskiego grona kobiet. Wiele Pań nie przykłada do tego żadnej uwagi. Czy warto zatem ingerować w wielkość dla tak niewielkiej grupy?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*